KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507157

nr 1550 7157

Carl Strömbäck. Signerad, daterad 1933, fartygsporträtt "Lightning". Olja på duk, 45x80 cm, yttermått inklusive ram: 56x91 cm

Utrop:

600 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:13:48